• 12.10.2024 Litvínovský nebo Karlovarský pohár, 25m, roč 2015 a st.
    • 30. 11. 2024 Pohár jednáctiletí, roč. 2013, Písek, 25m
  • Prosinec
    • 7. – 8. 12. 2024 ZMČR roč. 2012, Prostějov, 25m
  • Leden – vybíráme

Se závodníky ve skupinách Prep Athletes, Athletes a Top Athletes počítáme s účastí na každém závodu podle vypsaného ročníku narození. Kalendář závodů tvoříme tak, aby děti nabraly dostatek zkušenností, ale současně měly od každého závodu dostatečný odstup pro regeneraci a vyladění kondice a nových dovednosti. V praxi to znamená jeden až dva závody měsíčně. U starších žáků dbáme na to, aby měli i na výběr závody na dlouhém bazénu. Omluvit se ze závodů lze ze závažných důvodů. Podrobnosti ke všem závodům zasíláme týden předem. Přehledný program, startovné, rozlosování účastníků a informace od pořadatelů k jednotlivým soutěžím také naleznete na termínové listině ČSPS, kde jsou průběžně aktualizovány.

Termínovka ČSPS

Luděk Krob

Dobrý den, chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenost s individuálním tréninkem u Gabriely ve Swim Smooth. Dcera závodně plave pátý rok v tradičním plaveckém klubu. Pravidelně se účastní MČR, její největší úspěchy byly druhá a třetí místa na těchto závodech. Bohužel poslední rok a půl se její osobní rekordy zastavily, a dokonce se začaly zhoršovat, i když účast na tréninku byla stále téměř 100% a týdně naplavala přes 30 kilometrů … pokračování

Marie Pospíšilová

Eliška byla zařazena mezi oddílové závodníky. Před závody byla dost nervózní, ale týmový duch a podpora trenérů ji pomohli nervozitu překonat a na závod se nakonec těšila. Před závody oddíl připravuje i speciální hodiny, kde se piluje např. technika obrátek a startů, nebo se trenéři věnují závodním plavcům individuálně při běžném tréninku, takže se Eliška cítila vždy dobře připravená.